ULTRASONE EDITION 15

ULTRASONE EDITION 15
Słuchawki ze złotymi membranami i tytanowymi kopułkami. Seria liczy 999 sztuk, a cena wynosi 9990 złotych za sztukę.

Referencyjne słuchawki otwarte. Sterownik GTC, w który zostały wyposażone reprezentują zupełnie nową technologię, która doskonale odtwarza wszystkie zakresy częstotliwości. Są to również pierwsze słuchawki otwarte z technologią S-LogicEX®, która zapewnia autentyczny odbiór obrazu stereo i wyraźną głębię dźwięku. Dzięki materiałom o wysokiej jakości, takim jak drewno wiśni amerykańskiej w muszlach słuchawkowych, skóra Merino w opasce na głowę czy mikrowelur w poduszkach nausznych, słuchawki Edition 15 swoim doskonałym wyglądem pasują do odbieranych na najwyższym poziomie dźwięków.

Produkcja słuchawek Edition 15 jest ograniczona do 999 sztuk.

Kluczową cechą Edition 15 jest produkowany w firmowych zakładach sterownik GTC z mieszanki złota i tytanu. Technologia ta łączy złotą membranę z tytanową kopułką, aby uzyskać wyjątkowe brzmienie. Odtwarzanie dźwięku jest konkretne i precyzyjne w całym zakresie częstotliwości, od najniższych basów po najdelikatniejsze z wysokich tonów. Nowa technologia sterownika i model z otwartymi muszlami słuchawkowymi Edition 15 zapewnia nowe muzyczne doznanie, które na nowo definiuje pojęcie „high-end”. Dzięki wysokiej jakości złączom LEMO i przewodowi czterordzeniowemu słuchawki te są w pełni gotowe do wyregulowanego użytkowania.

Edition 15 to pierwszy zestaw słuchawek otwartych z opatentowaną technologią S-LogicEX®. Specjalnie dopracowany układ sterowników sprawia, że dźwięk jest niezwykle naturalny, a jego jakość jest bliższa odtwarzaniu na głośnikach klasy premium niż w przypadku typowych słuchawek. Przekłada się to na autentyczny stereofoniczny obraz i żywą głębię dźwięku. Słuchawki z technologią S-Logic® wymagają również znacznie niższego ciśnienia akustycznego przy takim samym poziomie głośności. Zmniejsza to poczucie zmęczenia u słuchającego, sprawiając że nawet dłuższe słuchanie jest praktycznie nieodczuwalne.

Muszle słuchawkowe są wykonane z drewna wiśni amerykańskiej. Drewno znane w świecie muzyki nie od dzisiaj, jest ono niezwykle popularne w tworzeniu instrumentów. Wiele fortepianów i instrumentów dętych drewnianych jest wykonanych z tego wysokogatunkowego drewna – najwyższej jakości materiały do produkcji instrumentów!

Nie tylko drewno użyte w muszlach słuchawkowych spełnia najwyższe standardy w produkcji słuchawek: poduszki z mikroweluru oraz opaska na głowę ze skóry Merino dopełniają przyjemności słuchania. Jeżeli poduszki nauszne ulegną uszkodzeniu w dowolnym momencie, można je łatwo wymienić dzięki pomysłowemu mocowaniu za pomocą magnesu.

Łączenia ze stali nierdzewnej to jedna z głównych atrakcji, ich elegancki design podkreśla otwartą konstrukcję i nadaje słuchawkom Edition 15 wyjątkowy wygląd.

Każdy zestaw słuchawek ma swój własny numer seryjny. Co więcej, każdy model słuchawek Edition 15 ma swoją indywidualną tożsamość dzięki zastosowanym naturalnym materiałom. Aby zapewnić maksymalną przyjemność słuchania, słuchawki są wykonywane ręcznie w zakładach produkcyjnych w Lake Starnberg.

Ultrasone oferuje pięcioletnią gwarancję na słuchawki Edition 15. Słuchawki Edition 15 będą dostępne w sklepach już pod koniec listopada 2017 r.

Cena detaliczna 9990 zł brutto

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj