ULTRASONE EDITION M+ BLACK PEARL

ULTRASONE EDITION M+ BLACK PEARL
Do gamy słuchawek podróżnych klasy high-end firmy Ultrasone dołączył model słuchawek wokółusznych Edition M+ Black Pearl. Jest idealnym uzupełnieniem odtwarzaczy przenośnych, smartfonów, tabletów i notebooków z dźwiękiem o dużej rozdzielczości, dostarczając podróżnym brzmienia klasy audiofilskiej.

Opatentowana technologia S-Logic® Plus zapewnia unikalną, przestrzenną reprodukcję dźwięku. Wyszukane wzornictwo Black Pearl z wykończeniem na wysoki połysk o barwie rutenu podkreśla wymagania akustyczne nowego pokolenia mobilnego. Te nowe, high-endowe słuchawki są ręcznie wykonywane w bawarskim zakładzie firmy Ultrasone.

Zbudowane dla smartfonów, tabletów i odtwarzaczy przenośnych o dużej rozdzielczości dźwięku

Model Edition M+ został opracowany z myślą o nowym, mobilnym i audiofilskim zastosowaniu. Dostarczają wrażeń z kręgu high-end użytkownikom odtwarzaczy przenośnych, smartfonów, tabletów i notebooków. W ten sposób spełniają wysokie wymagania nowego pokolenia audiofilów, którzy szczególnie cenią sobie relaksującą muzykę ze swojej kolekcji, gdy są w długiej podróży.

Przetworniki pokryte tytanem i technologia S-Logic® Plus

Centralnym elementem modelu Edition M+ jest 40-milimetrowy przetwornik akustyczny, który zapewnia wysoką jakość dźwięku dzięki pokryciu go tytanem.

W połączeniu z naszą opatentowaną technologią S-Logic® Plus, słuchawki budują unikalną, przestrzenną scenę dźwiękową o dużej rozdzielczości, z rozległą stereofoniczną panoramą i doskonałą głębią tonalną. Słuchawki zapewniają brzmienie, które daje wrażenie odsłuchu z głośników stereofonicznych w idealnie wykalibrowanym pomieszczeniu. Konstrukcja wokółuszna pozwala na izolację akustyczną w obydwu kierunkach – można dyskretnie słuchać muzyki przy każdym poziomie głośności. Wszelkie hałasy tła są skutecznie tłumione bez wpływu na reprodukcję dźwięku.

Wyrafinowany styl słuchawek podkreśla oryginalny wygląd użytkownika

Wrażenie robią nie tylko parametry techniczne słuchawek Edition M+, ale także ich wygląd! Wykończenie nauszników na wysoki połysk o barwie rutenu w połączeniu ze starannie dobraną owczą skórą wyściełającą nauszniki i pałąk podkreślają high-endowy charakter słuchawek. Materiały nie zostały dobrane wyłącznie z uwagi na wzornictwo: nauszniki pokryte w technologii PVD i bardzo trwała skóra pozwalają cieszyć się muzyką w podróży przez lata.

Doskonały i wygodny towarzysz podróży
Wysoki komfort użytkowania jest podstawą przy słuchawkach dla podróżujących. Dlatego też bawarscy specjaliści opracowali produkt doskonale łączący niski ciężar i ergonomiczną konstrukcję. Precyzyjnie wykonany pałąk, wykonany ze sprężystej stali nierdzewnej i osłonięty wykładziną, wygodnie i zgrabnie obejmuje głowę. Miękka, owcza skóra sprawia przyjemne wrażenie w dotyku, a wraz z jej zdolnością do oddychania zapewnia długie godziny przyjemnego słuchania. Po bardzo krótkim czasie słuchający przestaje zauważać słuchawki, które ważą jedynie 228 gram.

Współpraca ze smarfonami i tabletami jako zestaw słuchawkowy

Model Edition M+ przeznaczony jest do długotrwałego słuchania ulubionej muzyki w podróży. Jednak miłośnikom muzyki nie umkną połączenia telefoniczne. Przy podłączeniu do smarfonu lub tabletu, nadchodzące połączenia są sygnalizowane dyskretnie w tle. Kliknięcie przycisku na przewodzie odbiera połączenie, a zintegrowany mikrofon zapewnia doskonałą jakość fonii. Kolejne kliknięcie kończy rozmowę. Funkcjonalność zestawu słuchawkowego może być wykorzystana w innych zastosowaniach, np. w wideokonferencjach.

Specjalna aplikacja dla urządzeń opartych na systemie Android

Edition M+ daje użytkownikom mobilnych urządzeń bazujących na systemie Android dodatkowe korzyści: Mogą za darmo pobrać aplikację Ultrasone z sklepu Google Play. Pozwoli im skonfigurować funkcjonalność zestawu według swoich potrzeb, a za pomocą kabla zdalnego sterowania pozwoli im na sterowanie takimi popularnymi odtwarzaczami w systemie Android jak Google Music, andLess, Winamp, Android Player i wieloma innymi.

Oprócz obsługi połączeń głosowych i słuchania muzyki, aplikacja Ultrasone pozwala na cyfrową regulację głośności.

Ręcznie wykonane w bawarskim zakładzie

Ultrasone Edition M+ Black Pearl to bardzo dokładnie, ręcznie wykonane urządzenie pochodzące z bawarskiego zakładu produkującego słuchawki. Każdy model podlega drobiazgowemu procesowi montażu, a potem przechodzi surowe testy. Dzięki użyciu naturalnych materiałów i nadaniu indywidualnego numeru seryjnego każdy model jest unikatowy. Ponadto prawie wszystkie komponenty słuchawek pochodzą od lokalnych dostawców.

W zestawie znajduje się wymienny kabel optyczny o dług. 1,2 metra oraz wysokiej jakości filcowa torba do transportu słuchawek.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj