URBANEARS: DWA W JEDNYM

URBANEARS: DWA W JEDNYM
Urbanears Plattan Nauszne czy douszne – to dylemat, przed którym staje wielu klientów poszukujących słuchawek. Zakup jednego z modeli Urbanears rozwiązuje problem

Urbanears to marka stworzona przez pasjonatów muzyki i nowych technologii ze Szwecji. Słuchawki wpisują się w skandynawski design, charakteryzujący się prostotą, elegancją i minimalizmem. Są elementem ubioru młodego człowieka, a przy tym nie ograniczają swobody poruszania się w miejskiej dżungli. Ale oprócz stylistyki wykonania posiadają kilka innych wyróżników, takich jak np. ręcznie wytwarzane przetworniki. Przewód wykonany z oplotu tkaninowego eliminuje efekt szumów, podnosząc jakość dźwięku. Słuchawki Urbanears zawierają mikrofon, w związku z czym można je wykorzystać podczas prowadzania rozmów telefonicznych. Co ważne, klient kupujący obecnie któryś z modeli Plattan lub Humlan otrzymuje gratis w postaci słuchawek dousznych.

Plattan to klasyczne słuchawki nauszne, wyposażone w 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz -20 kHz, dynamika 115 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 40 mW. Dodatkowe gniazdo Zound pozwala podłączyć słuchawki drugiej osoby i dzielić się muzyką. W zestawie oferowany jest model Medis. To douszne słuchawki z 15 mm przetwornikami. Ich wyróżnikiem jest EarClick – specjalny zaczep, dzięki któremu słuchawki mocno trzymają się ucha. Wraz z Medis nabywca dostaje cztery nakładki w różnych rozmiarach.

Humlan to drugi z modeli, do którego dystrybutor dodaje słuchawki douszne. Humlan posiada 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz, dynamika 100 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 100 mW. Słuchawki mają wyjątkową cechę – można je wyprać w pralce. Nabywca w zestawie otrzymuje słuchawki douszne Bagis, wyposażone w 9 mm przetworniki. Akcesorium można łatwo złożyć i nosić na szyi, kiedy nie są używane.

Zinken jest najbardziej zaawansowanym modelem z rodziny Urbanears. Słuchawki z 40 mm przetworniki cieszą się estymą wśród DJ-ów. Ciekawym rozwiązaniem są obracane muszle czy gniazdo Zound, występujące również w modelach Humlan oraz Plattan. Kabel słuchawek z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm. Ten ostatni przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonane są materiału, który nie absorbuje zapachu oraz potu, co predysponuje je nie tylko do zastosowania w dyskotekach, ale również podczas uprawiania sportu.

Sugerowane ceny przez Hama Polska

Słuchawki Urbanears Plattan + gratis Medis – 219,90 złotych

Słuchawki Urbanears Humlan + gratis Bagis – 169,90 złotych

Słuchawki Urbanears Zinken – 399,00 złotych


 Urbanears Humlan
  Urbanears Zinken

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj