HEOS ZE SPOTIFY

HEOS ZE SPOTIFY
Użytkownicy systemów bezprzewodowych Denona mogą już korzystać z usługi Spotify Connect

„Wszędzie brzmi świetnie” – to dewiza nowego systemu multi-room HEOS by Denon, który jest w stanie wypełnić niesamowitą muzyką wszystkie pomieszczenia domu. Specjaliści marki Denon zadbali o to, by muzyka brzmiała jeszcze lepiej, wprowadzili do urządzeń HEOS możliwość odsłuchiwania muzyki za pomocą Spotify Connect, który pozwala Ci zarządzać muzyką bezpośrednio przy użyciu w pełni funkcjonalnej aplikacji Spotify app. Posiadając konto Spotify Premium użytkownik może w pełni wykorzystywać potencjał serwisu Spotify.
“Spotify i HEOS są naturalnymi partnerami. Są mistrzami w strumieniowaniu muzyki i technologii audio, dzięki czemu wspólnie mogą dostarczyć użytkownikom najlepszych wrażeń podczas słuchania muzyki”, powiedziała Terry O’Connell, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży na Europę. „Spotify w połączeniu z HEOS by Denon daje użytkownikom możliwość słuchania najlepszej muzyki z całego świata, a dzięki bogatej bazie utworów i gotowych list odtwarzania Spotify oferuje muzykę dopasowaną do gustu każdego słuchacza.”

Spotify Connect daje pewność, że HEOS odtwarza muzykę w najlepszy możliwy sposób. Connect pozwala Ci odtwarzać muzykę ze Spotify za pomocą swoich domowych głośników, podczas gdy Ty zarządzasz muzyką z aplikacji Spotify. Wiąże się to z nastęoującymi korzyściami:

• Natychmiastowe przełączanie. Ze słuchawek na dowolne pomieszczenie w domu

• Odtwarzaj wspólnie. Zarządzaj muzyką z dowolnego telefonu lub tabletu, za pomocą aplikacji Spotify

• Muzyka non-stop. Wykonuj połącznia telefoniczne, oglądaj filmy, wyjdź z zasięgu – muzyka wciąż będzie płynąć

• Przygotuj imprezę. Gotowe listy odtwarzania znajdujące się w wyszukiwarce pasują na każdą okazję

• Lepsza jakość dźwięku. Wyższe częstotliwości próbkowania dają lepszej jakości dźwięk

Korzystając z technologii Spotify Connect i posiadając konto Premium słuchanie muzyki nigdy nie było przyjemniejsze.

Korzyści ze Spotify Premium:

• Możliwość słuchania muzyki w dowolnym miejscu

• Nielimitowana muzyka wolna od reklam

• Pobierz muzykę i słuchaj offline – odtwarzaj, nawet jeśli nie masz połączenia internetowego

• Spotify Premium brzmi lepiej – przygotuj się na niesamowitą jakość dźwięku

Prosty w konfiguracji i obsłudze dzięki intuicyjnej aplikacji system HEOS wypełni najwyższej jakości muzyką dowolny lub wszystkie pokoje w Twoim domu. Wyposażony w elegancko zaprojektowane, kompaktowe, a zarazem posiadające dużą moc głośniki bezprzewodowe system HEOS odtworzą muzykę z cenionego na całym świecie serwisu muzycznego, z Twojego urządzenia mobilnego lub też z komputera PC lub Mac, czy też z dysku NAS. Dostępne w pięknym czarnym lub białym kolorze wykończenia głośniki HEOS, staną się niebawem ukochanym urządzeniem w Twoim domu wraz z urządzeniami już istniejącymi, które mogą się stać częścią bezprzewodowego systemu multi-room HEOS.

Dzięki wyjątkowo bogatej bazie utworów muzycznych oferowanych przez Spotify Connect słuchacze mogą doświadczać niesamowitych muzycznych przeżyć, które zapewni im system multi-room HEOS.

Gdy wprowadzisz HEOS do Twojego domu stanie się on ważnym elementem mieszkania. Wobec tego wygląd systemu jest równie ważny, jak jakość dźwięku. Elegancko zaprojektowane, smukłe głośniki prezentują się pięknie w każdym wnętrzu. Wystarczy, że wybierzesz kolor, który najbardziej się wpasuje w Twoje wnętrze, a głośniki staną się ozdobą Twojego mieszkania. Oprócz pięknego czarnego wykończenia, HEOS będzie również dostępny w świeżym, białym odcieniu. Dzięki wykończeniu w nowoczesnych kolorach system HEOS bez problemu dopasuje się do wystroju każdego wnętrza. Głośniki w subtelnym i ponadczasowym białym kolorze nie tylko wzbogacą wnętrze, ale przede wszystkim zaoferują niesamowitej jakości dźwięk wypełniający wszystkie pokoje Twojego domu.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj