VINYL BAZAAR

VINYL BAZAAR
W najbliższą sobotę w Krakowie rusza cykliczna impreza dla entuzjastów winyli. Szczegóły - w informacji prasowej poniżej

Już 13 czerwca rusza pierwsza odsłona VINYL BAZAAR!

W ciągu jednego dnia na 400 metrów kwadratowych spotkają się wszyscy zainteresowani trzeszczącym graniem.

VINYL BAZAAR to pierwsze ogólnopolskie wydarzenie skupiające sprzedawców, wystawców, miłośników i pasjonatów winyli. Spotkanie daje możliwość do znalezienia prawdziwych winylowych pereł, służy biznesowej wymianie, ale przede wszystkim to okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń. Oprócz rozmowy o muzyce, można wymienić się nowościami, adresami sklepów, kontaktami do kolekcjonerów, przejrzeć przywiezione płyty, pokazać innym swoje zbiory, sprzedać, kupić, zareklamować swoje winylowe produkty, poznać potrzeby i trendy na rynku. W chill roomie przekonasz się, w czym tkwi wyjątkowość słuchania płyty winylowej.

Zapraszamy kolekcjonerów, właścicieli sklepów oraz wytwórni, domowych majsterkowiczów, audiofili, wizjonerów, a także świeże w temacie osoby, nie znające winylowego świat. Zobacz z nami jak brzmi od środka!

Podczas pierwszej edycji będą z nami między innymi: Płyty Gramofonowe,Vintage Soundglasses, Records Dillaz, Paweł Zych – NearMint, Marcin Bułat, grubanuta.pl, Patryk Janus, Muzyka Miasta, Vintage Audio Shop,Antykwariat Tamka, Audio Cave, U Know Me Records, TSCHAK, For Tune.

HOTEL FORUM, 13 czerwca, start: godz. 12:00

Vinyl Bazaar na facebooku: https://www.facebook.com/events/731006110351845 ;

Forum Przestrzenie: https://www.facebook.com/forumprzestrzenie?fref=ts

vb.krakow@gmail.com


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj