VINYLIZE REMASTERED: PLACIDO DOMINGO

VINYLIZE REMASTERED: PLACIDO DOMINGO
Świat wygląda o wiele lepiej, gdy patrzy się przez... winylowe okulary. A i ty będziesz korzystniej się prezentować w czymś, co jest niepowtarzalne i wykonane z płyt legendarnego śpiewaka operowego

Zack Tipton urodził się w amerykańskim Seattle, ale jego szczęśliwym miastem jest Budapeszt, w którym mieszka od 2001 roku. W 2004 roku założył tam firmę Vinylize, która rozpoczęła produkcję oprawek do okularów z płyt analogowych. Było to w czasach, kiedy ludzie wyrzucali na śmietnik całe kolekcje winyli, więc Zack miał wystarczająco dużo materiału, żeby eksperymentować nad nietypową technologią. Wszystko udało się znakomicie, w dodatku młody Amerykanin wstrzelił się w winylowy trend i dzisiaj jego firma to świetnie funkcjonujący biznes z kilkudziesięcioma punktami sprzedaży na całym świecie – od Japonii po Brazylię – oraz takimi klientami, jak Elton John, który jest chodzącą reklamą Vinylize.

Firma ma w swojej ofercie całą paletę oprawek do szkieł korekcyjnych oraz okulary przeciwsłoneczne, a także ekskluzywną ofertę dla VIP-ów i wymagających koneserów. Jedną z najbardziej wyszukanych propozycji są okulary dedykowane Placido Domingo zrobione z nagranych przez niego płyt winylowych. Komplet składa się z luksusowego pudełka, płyt, okularów wykończonych palladem, etui oraz rachunku na 1800 dolarów. Dużo? Gwiazdorskie kolekcje są radykalnie limitowane i rozchodzą się jak watykańskie relikwie, więc lepiej nie zastanawiać się długo nad ceną, bo chętnych jest aż stąd do Białegostoku. Czas oczekiwania wynosi ok. 3 tygodni. W tej chwili w serii Remastered pan Tipton ma jeszcze dwie pary Placido oraz jednego Boba Marleya. Bob kosztuje 3000 dolarów. Jack White, Ellie Goulding czy Kasabian, niestety, już wyszli.

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj