VOCO x TIDAL

VOCO x TIDAL
VOCO wprowadza obsługę TIDAL

VOCO, producent unikalnych na skalę światową produktów multiroom z głosowym wyszukiwaniem muzyki i dostępem do YouTube.com, wraz z nowym firmware’em wprowadza nową funkcjonalność w postaci obsługi najbardziej audiofilskiej usługi streamingowej – amerykańskiego TIDALa w wersji Hi-Fi.

Wraz z nową wersją oprogramowania VOCO uruchomiło dostęp do TIDALa nie tylko klientom w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie, w tym w Polsce. Oznacza to, że każdy polski klient VOCO posiadający płatną subskrybcję TIDALa może uruchomić usługę na posiadanych i prawidłowo zarejestrowanych u producenta urządzeniach.

Tym samym, dzięki zaimplementowaniu usługi w odtwarzaczach V-Zone, VOCO oferuje najtańsze na rynku urządzenia streamujące bezprzewodowo i bezstratnie dźwięk z TIDALa do systemów hi-fi.

O VOCO

W Stanach Zjednoczonych urządzenia VOCO zdążyły zdobyć najwyższe wyróżnienie w branży konsumenckiego audio-video: CES Las Vegas dla najbardziej innowacyjnego produktu; oraz najwyższe wyróżnienie amerykańskiej branży instalatorów audio-video: CEPro.

Gama produktowa VOCO składa się z następujących produktów:

• bezprzewodowy strefowy odtwarzacz strumieniowy audio – V-Zone

• bezprzewodowy strefowy odtwarzacz strumieniowy audio-video – V-Zone+

• strefowy odtwarzacz strumieniowy audio-video dedykowany do instalacji – V-Pack

• bezprzewodowa aktywna 5-głośnikowa kolumna głośnikowa z wbudowanym odtwarzaczem strumieniowym audio-video – V-Spot

Jak działa VOCO?

Instalacja i konfiguracja VOCO jest banalnie prosta. Aplikacja sterująca VOCO pozwala na stworzenie bazy multimediów dla każdego urządzenia, jakie posiadamy w domu (serwerów NAS, komputerów desktop, laptopów, tabletów, smartfonów, wszystkie z zainstalowaną aplikacją serwer VOCO) a następnie bezprzewodowe streamowanie ich zawartości do systemów audio-video (wieży hi-fi, kina domowego, wzmacniacza stereo, telewizora, soundbara).

VOCO to najważniejszy jak dotychczas technologiczny krok do stworzenia całkowicie bezszwowych systemów audiowizualnych.

Aplikacja VOCO Controller dla urządzeń Apple oraz Android pozwala na szybkie przeszukiwanie biblioteki multimediów za pomocą głosu – także w języku polskim! Oprogramowanie VOCO VTUI (Touch User Interface) wraz ze sprzętem VOCO umożliwia zmianę dowolnego zestawu hi-fi w super wygodny bezprzewodowy system domowej rozrywki, który jednocześnie może stanowić część kilku strefowego systemu multiroom! Źródłem multimediów będzie zaś każde urządzenie (z zainstalowaną aplikacją VOCO) zdolne do wysłania sygnału Wi-Fi lub podłączone kablem ethernet do routera!

VOCO – po prostu działa!

Więcej informacji:

http://www.youtube.com/user/voconationtube

www.rafko.com

www.myvoco.rafko.pl

PREZENTACJE VIDEO

Zapraszamy do obejrzenia 60 sekundowej prezentacji produktów oraz podstawowych funkcji aplikacji VOCO:

https://www.youtube.com/watch?t=10&v=JTGmAwRF8F4

Jak w praktyce wygląda używanie aplikacji VOCO?

https://www.youtube.com/watch?v=TELtoOiQirQ


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj