WAKACYJNE KOSZULKI AUDIO LIFESTYLE

WAKACYJNE KOSZULKI AUDIO LIFESTYLE
Oryginalne T-shirty zaprojektowane specjalnie dla Audio Lifestyle. Niepowtarzalna edycja, krótka seria, gustowne zestawienie kolorów. Wydanie bawełniane, w pełni analogowe, z dostawą prosto do domu!

Nie masz w co ubrać się na audiofilskiego grilla? Chcesz dyskretnie i w dobrym stylu zasygnalizować swoje zainteresowania? Kochasz winyle i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? A może wybierasz się do salonu hi-fi na odsłuchy i szukasz stosownego stroju?

Przygotowaliśmy bardzo krótką serię wysokiej jakości męskich koszulek Fruit Of The Loom w wydaniu Heavy Cotton. Mają na przodzie okolicznościowy napis „Pure Analog Mono 33 180 g”, który można rozumieć co najmniej dwojako, jednak dla wszystkich wtajemniczonych stanowi on po prostu przepustkę do świata winyli.
Koszulki są szare, zaś napis pomarańczowy. No, szał! Miód! Blogerki modowe wyjdą z siebie!
Pojedynczy T-shirt wraz z dostawą kosztuje 50 zł. Za 2 sztuki cena wynosi już tylko 90 zł. Kolor – szary. Rozmiary – od S do XXL. Zamówienia prosimy wysyłać na adres audiolifestyle@gmail.com.
Po otrzymaniu zamówienia, w którym prosimy o podanie rozmiaru koszulki i adresu dostawy, wyślemy Państwu numer konta, na którym należy się uiszczać. Realizacja po otrzymaniu wpłaty. Czas realizacji – ok. 7 dni. Dostawa bezpośrednio pod wskazany adres.
UWAGA – ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI 
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj