WALKMAN WH

WALKMAN WH
Firma Sony zaprezentowała serię innowacyjnych odtwarzaczy WALKMAN® WH. Odtwarzaczy niezwykłych, bo ich konstruktorzy zintegrowali w jednym urządzeniu głośniki, słuchawki i cyfrowy odtwarzacz muzyczny, a wyeliminowali wszystkie przewody

Nowe odtwarzacze Sony WALKMAN® „trzy w jednym” z serii WH: cyfrowy odtwarzacz muzyczny, słuchawki i głośniki w jednym, stylowo wyglądającym urządzeniu

Brak kabli to swoboda ruchów przy słuchaniu muzyki. Wbudowane głośniki dają możliwość tworzenia własnych efektów przestrzennych, a zaawansowane słuchawki pozwalają na łagodny relaks przy czysto brzmiącej muzyce.

Niezależnie od wybranego sposobu użycia nowe modele WALKMAN® NWZ‑WH505 i NWZ-WH303 cechują się wysoką jakością dźwięku. Mocne przetworniki akustyczne w słuchawkach gwarantują słyszalność każdej nutki w utworach. Do wyboru są różne tryby dźwięku, ułatwiające uzyskanie dynamicznego basu albo zrównoważonych partii wokalnych w paśmie średnich i wysokich częstotliwości*.

Aby słuchać muzyki na powietrzu bez utraty kontroli nad tym, co dzieje się dookoła, można zawiesić odtwarzacz na szyi i włączyć wbudowane głośniki dźwięku przestrzennego. Połączenie firmowych technologii xLOUD™ i VPT for Speakers zapewni wówczas mocny, absorbujący dźwięk.

Muzyka może grać przez cały dzień: naładowany akumulator wystarcza bowiem na 20 godzin odtwarzania, a 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna modelu WH505 pozwala na zapis nawet 4000 utworów.** Odtwarzacz z serii WH może również pełnić rolę wygodnych słuchawek: dostarczany w komplecie przewód pozwala na podłączenie go do smartfona lub tabletu i słuchanie muzyki, radia lub treści z Internetu.

Seria WH to przejaw nowej koncepcji, pozwalającej na słuchanie muzyki zgodnie z własnym życzeniem. To również owoc wieloletniego doświadczenia Sony w technologii audio i tworzeniu słuchawek — doświadczenia, dzięki któremu nabywcy nowego modelu będą mogli delektować się studyjną jakością dźwięku i wygodą noszenia.

* Tryby optymalizacji brzmienia i reprodukcji przez głośniki działają tylko przy odtwarzaniu nagrań z pamięci urządzenia

** Przybliżona liczba utworów przy odtwarzaniu 4-minutowych nagrań z plików mp3 128 kb/s


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj