WAX RAX

WAX RAX
Prawdopodobnie najpiękniejsze meble na winyle

Wykonane są w nowoczesnej technologii CNC z czyściutkiego aluminium, który może być anodyzowany na dowolny kolor wybrany przez klienta. Meble mają nowoczesną, lekką konstrukcję, są starannie zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane. Wystarczy przyjrzeć się kilku szczegółom, aby się przekonać, że to robota najwyższej jakości.

Firma Wax Rax mieści w nowojorskim Brooklynie i jest kierowana przez Davida Stanavicha, który od 27 lat z powodzeniem zajmuje się projektowaniem różnych rzeczy, czego dowodem liczne wystawy i publikacje. Sam jest zaprzysięgłym kolekcjonerem analogów, więc wymyślone przez niego meble spełniają wszelkie możliwe kryteria niezbędne, żeby zaspokoić najbardziej wydumane oczekiwania.

W tej chwili firma ma w swojej ofercie trzy rodzaje produktów. Wózki RC-1 i RC-2 (ceny od 1525 do 4200 dolarów) mieszczą do 400 winyli, ważą niewiele ponad 20 kg i równie dobrze mogą służyć za podręczny barek.

Konsole LP-H z kolei przeznaczone są nie tylko na winyle, ale też na sprzęt hi-fi.

Regały LP-V to najbardziej klasyczny element kolekcji – na półkach, których liczba zależy od potrzeb zamawiającego można postawić aż 700 winyli.

Wszystkie produkty tworzą efektowny system, który ozdobi każde nowoczesne wnętrze.

Ceny LP-H i LP-V podawane są po konsultacji z klientami.

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj