WEJŚCIE ERARDA

WEJŚCIE ERARDA
A może francuski mebel do salonu odsłuchowego?

ERARD to francuski producent mebli, stojaków i uchwytów przeznaczonych do telewizorów i sprzętu AV, który od przeszło 50 lat pracuje na zadowolenie klientów.

Firma rozpoczęła działalność w 1961r. specjalizując się w sprzedaży akcesoriów do instalacji antenowych. W 1974r. wprowadzono do oferty uchwyt ścienny do telewizorów (wtedy jeszcze CRT), który był pierwszym tego typu produktem na rynku europejskim. Od tego czasu Erard sukcesywnie rozszerzał asortyment o kolejne linie produktów stając się jednym z wiodących europejskich producentów w tej branży.

Dziś Erard to nowoczesny kompleks produkcyjny mieszczący się w południowo wschodniej części Francji w miejscowości Chavanoz. Budynek fabryki zajmuje imponującą powierzchnię 16.000 m2 i oprócz linii produkcyjnych zawiera biura konstrukcyjne i własny ośrodek wzornictwa.

Aktualna oferta Erard to ponad 40 rodzajów uchwytów do telewizorów, monitorów i projektorów, oraz 10 linii modelowych stolików AV i stojaków pod telewizory.

Osobne działy to Erard Connect – olbrzymi asortyment przewodów i akcesoriów do wszelkiego rodzaju połączeń oraz Erard Pro – oferta złączy i dystrybutorów sygnału różnego formatu dla profesjonalnych instalacji audiowizualnych.

Od marca 2013r produkty Erard znane w Europie i na świecie z wyszukanego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania będą dostępne w Polsce w dystrybucji Best Audio.Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj