WIGG ART x PREMIUM SOUND

WIGG ART x PREMIUM SOUND
Firma Premium Sound została wyłącznym dystrybutorem produktów marki Wigg Art w Polsce i zagranicą.

Wigg Art to niewielka manufaktura z Bydgoszczy, zajmująca się projektowaniem i produkcją kolumn głośnikowych. Wszystkie kolumny oferowane przez Wigg Art są projektowane i wykonywane na miejscu w firmie z zastosowaniem oryginalnych, wysokiej jakości przetworników uznanych marek i najwyższej jakości podzespołów zwrotnicy.

Producent zdążył już zyskać uznanie klientów dzięki bardzo dobremu brzmieniu produktów, ale także dzięki najwyższej jakości wykonaniu obudów swoich kolumn. Jakość oznacza w tym przypadku nie tylko piękne, naturalne lub modyfikowane i kładzione ręcznie forniry. Kluczem do wysokiej jakości wykonania i brzmienia jest też sama konstrukcja obudów i ścianek kolumn Wigg Art. W swoich kategoriach cenowych zaskakują pieczołowitością wykonania i mogą z powodzeniem rywalizować z droższymi produktami konkurencji.

Aktualnie w regularnej ofercie firmy funkcjonują dwa modele. Większych rozmiarów 2,5-drożna podłogówka Enzo oraz mniejsza konstrukcja 2-drożna Arvil. Ciekawostką jest, że sama obudowa, jak i jej wewnętrzna struktura są w modelu Arvil w całości wykonane ze sklejki, dzięki czemu konstrukcja jest sztywniejsza i cechuje się precyzyjnym brzmieniem bez podbarwień.

Kolumny występują w kilku podstawowych fornirach modyfikowanych, pokrywanych wysokiej jakości lakierem satynowym. Za dopłatą można wybierać wykończenie z szerokiej palety fornirów naturalnych, a także lakierowane na wysoki połysk. Dostępne są także wykończenia Piano White i Piano Black.

Ceny za parę od:
Enzo – 7900 zł
Arvil – 8900 zł
Dopłata za fornir naturalny – 1000 zł
Dopłata za lakier – 1500 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj