WINO MUSUJĄCE TONSIL

WINO MUSUJĄCE TONSIL
Tonsil kusi oryginalnym włoskim winem musującym marki Tonsil. Szczegóły w gorącej informacji prasowej, którą właśnie otrzymaliśmy

TONSIL zaprasza do Salonów.

Niedawno rozpoczęta akcja „Dni otwarte Tonsil” rozkręca się na dobre. Aby nie przegapić czekających atrakcji należy wybrać się do jednego z wytypowanych Salonów Audio.

Salon Audio jest miłym miejscem, kojarzącym się z dużą ilością sprzętu grającego oraz ulubioną muzyką. Swoje kroki kierujemy tam nie tylko z wtedy, kiedy jesteśmy zmuszeni do dokonania zakupu jakiegoś „klocka” czy kolumn. Mając wolną chwilę lubimy wstąpić do niego ot tak, rzucić okiem na nowe modele, posłuchać jakiegoś fajnego kawałka czy zamienić dwa słowa z fachową obsługą. Taka wizyta może być jeszcze sympatyczniejsza kiedy trafimy na odbywającą się akcję promocyjną. Taka akcja właśnie trwa i nie może nas na niej zabraknąć.

W ubiegły poniedziałek we współpracy z wytypowanymi Salonami Audio ruszyła najnowsza promocja – DNI OTWARTE TONSIL. Oprócz możliwości odsłuchu kolumn Tonsil organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje m.in. gwarantowany upominek w postaci oryginalnego, włoskiego wina musującego w butelce „Tonsil” oraz kupon rabatowy.

Specjalny kupon rabatowy jest ukłonem w stronę osób zainteresowanych zakupem kolumn Tonsil, ponieważ opiewa on na aż 15 % rabatu a na jego zrealizowanie mamy czas do 30 listopada 2014r.

Wszystkie zakupione podczas akcji kolumny objęte są pełną, pięcioletnią gwarancją.

Szczegóły akcji oraz lista współpracujących Salonów Audio jest dostępna na stronie http://tonsilproducent.pl/pl/aktualnosci/357-drzwi-otwarte-w-salonach-audio

Kategorie: NOWOŚCI
Tags: Tonsil

Skomentuj