WINYLOWA MAPA POLSKI

WINYLOWA MAPA POLSKI
Portal Psychosonda stworzył bazę danych z informacjami o sklepach z płytami winylowymi. Zarówno stacjonarnych, jak też internetowych Brakuje tam na razie kilka dobrze nam znanych placówek, ale wierzymy, że to szybko zostanie uzupełnione, zwłaszcza że baza jest samoobsługowa i każdy właściciel jaczejki z analogami może zadbać o swoją wizytówkę. Początek jest świetny. Gratulujemy pomysłu! Szczegóły - poniżej

Psychosonda: największy polski katalog sklepów winylowych

Katalog Psychosondy jest największą bazą polskich sklepów z winylami, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Został przygotowany przez entuzjastów muzyki odtwarzanej z płyt analogowych dla tych wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych i aktualnych informacji na temat punktów sprzedaży nowych i używanych winyli na terenie całego kraju. W chwili obecnej baza posiada: 75 sklepów stacjonarnych, 32 sklepy internetowe oraz liczne opinie klientów na temat sklepów.

Katalog pozwala z jednej strony właścicielom sklepów dodawać swoje sklepy i aktualizować ich dane (opisy, zdjęcia, adresy, maile, telefony, godziny otwarcia), a z drugiej klientom za pomocą intuicyjnej mapy i wyszukiwarek łatwo odnajdywać interesujące ich sklepy. Dodatkowo za pomocą ocen i komentarzy internauci mogą opiniować znane sobie sklepy i polecać je innym miłośnikom winyli.

Celem twórców katalogu jest zgromadzenie informacji o wszystkich sklepach z winylami w Polsce tak, aby klienci w jednym miejscu mogli znaleźć kompletne informacje, gdzie mogą nabyć muzykę z winyla i w jakich sklepach najlepiej to robić.

Strona katalogu sklepów: http://www.psychosonda.pl/sklepy/

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj