WIREWORLD STREAM AUDIO

WIREWORLD STREAM AUDIO
Wireworld Cable Technology, jeden z najbardziej znanych i szanowanych producentów wysokiej klasy kabli audio i video, ogłasza wprowadzenie na rynek nowych interkonektów - Stream Audio.

Wireworld Cable Technology, jeden z najbardziej znanych i szanowanych producentów wysokiej klasy kabli audio i video, ogłasza wprowadzenie na rynek nowych interkonektów – Stream Audio. Te wysoce elastyczne kable o przekroju 25 wykorzystują opatentowaną geometrię przewodnika Wireworld’a, DNA Helix, w połączeniu ze 100% ekranowaniem i autorską izolacją Composilex 3, by podnieść jeszcze wierność odtwarzania dźwięku zarówno w domowych, jak i profesjonalnych systemach audio. Te zaawansowane rozwiązania zostały opracowane w trakcie licznych testów odsłuchowych, w czasie których porównywano prototypy tych kabli do praktycznie rzecz biorąc bezstratnych bezpośrednich połączeń między komponentami.

Opatentowana geometria przewodnika DNA Helix (Delineated Neutralizing Array) (numery patentowe 8 569 627 i 9 620 262) ma skręconą, dwuwarstwową wewnętrzną strukturę z ośmioma oddzielnymi wiązkami, które są całkowicie równolegle, aby uniknąć strat elektromagnetycznych „prądów wirowych”, powstających w konwencjonalnych przewodach splatanych i litych. Ta unikalna technologia zmniejsza błędy synchronizacji, zapewniając słyszalną i mierzalną poprawę w zachowaniu oryginalnych muzycznych detali, naturalności brzmienia i dynamicznej ekspresji.

100% pokrycie ekranowaniem jest bardzo skuteczne w blokowaniu zewnętrznych zakłóceń, ale w kablach generowany jest słyszalny szum tryboelektryczny. To właśnie jest powód, dla którego Wireworld zainwestował ponad dekadę prac rozwojowych w opracowanie trzech generacji izolacji kompozytowych o nazwie Composilex. W interkonektach Stream materiał izolacyjny Composilex 3 minimalizuje zakłócenia tryboelektryczne, ukazując realistyczną strukturę harmoniczną i przestrzenność oryginalnego dźwięku.

O firmie Wireworld

Wireworld Cable Technology, firma założona przez projektanta przemysłowego Davida Salz’a w 1992 roku, jest wiodącym dostawcą najnowocześniejszych cyfrowych i analogowych kabli do domowych i profesjonalnych aplikacji A/V, w tym HDMI, USB, Ethernet, interkonektów, kabli mikrofonowych, dla instrumentów i głośnikowych. Wireworld zyskał swoją światową reputację, produkując mierzalnie lepsze kable, zoptymalizowane poprzez obiektywne testy percepcyjne, innowacyjne, opatentowane rozwiązania, najwyższej jakości materiały i wyjątkową jakość produkcji. Aby uzyskać więcej informacji o firmie i jej produktach odwiedź stronę www.wireworldcable.com

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj