WIZYTY DOMOWE vol. 46

WIZYTY DOMOWE vol. 46
Ale Meksyk!

Dzisiaj – krótki przystanek w Mexico City. Owszem, to dość daleko, ale z drugiej – cóż to za dystans dla prawdziwego audiofila, który chce posłuchać ciekawego sprzętu. Harman otworzył właśnie w… salonie meblowym Hajj Designless w Park Plaza w stolicy Meksyku ekspozycję, która na pewno ściągnie miłośników dobrego brzmienia z całej Ameryki Północnej, a może nawet Południowej.

Gwiazdą jest tutaj JBL DD67000 w towarzystwie elektroniki Marka Levinsona. Każdy może przyjść i w miłych okolicznościach posłuchać np. Diany Krall, Dire Straits lub Barb Jungr. Wprawne oko dostrzeże, iż częścią tej efektownej prezentacji jest klasyczny fotel Womb, zaprojektowany w połowie ubiegłego wieku przez Eero Saarinena. Womb jest jednym z bohaterów naszego cyklu „Fotelarstwo”, w którym pokazujemy atrakcyjne audiofilskie siedzenia.

Gdyby ktoś z lotniska chciał taksówką od razu na odsłuch, prosimy zapamiętać adres wystawy – Av. Javier Barros Sierra 540, Park Plaza, Locales N3 – L22, 01210 Santa Fe, Distrito Federal, Mexico. Za kurs radzimy płacić gotówką.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj