YAMAHA DISKLAVIER ENSPIRE

YAMAHA DISKLAVIER ENSPIRE
Możesz teraz spokojnie leżeć i pachnieć. Fortepian Yamahy sam ci zagra ulubiony kawałek, połączy się z bazą utworów, odtworzy twoją improwizację...

Instrument ma zapisanych 500 utworów, które można wybierać z poziomu specjalnej aplikacji. Inne nagrania dostępne są za pośrednictwem serwisu Yamaha MusicSoft. Jedno kliknięcie w Disklavier Radio sprawia, że instrument zyskuje dostęp do niemal nieograniczonej bazy utworów. Tysiące nagrań – zarówno klasycznych, fortepianowych oraz piosenek z wokalem lub akompaniamentem – dostępnych jest do bezpośredniego przesyłania. Najlepsi międzynarodowi artyści nagrali utwory przeznaczone specjalnie dla Disklavier Enspire. Kiedy włączasz nagranie Jamie Culluma, widzisz na poruszającej się klawiaturze grę tego muzyka.

Zaimplementowana technologia Yamaha MusicCast czyni z Disklavier Enspire pierwszy na świecie instrument muzyczny multiroom: połączy się z innymi urządzeniami Yamahy i będziesz słyszał go w dowolnym pomieszczeniu swojego domu.

Utwory na Disklavier Enspire są automatycznie rozdzielane: pianino/fortepian odtwarza część akustyczną, a wszystkie pozostałe instrumenty i wokale odtwarzane są przez głośniki zainstalowane w instrumencie lub poprzez podłączony system stereo.

 

 

Disklavier Enspire zapewnia pianistom wiele dodatkowych możliwości: można zapisać swoją improwizację, odtworzyć wprost z pianina za pośrednictwem MIDI lub USB korzystając z oprogramowania takiego jak Steinberg Cubase lub skorzystać z jednej z wielu aplikacji do nauki gry na pianinie, np. Piano Diary.

Disklavier Enspire jest akustycznym instrumentem, który z maksymalną precyzją zapisuje każdy najdrobniejszy szczegóły ruchu klawiszy, młotków i pedałów – wszystko dzięki bezstykowym czujnikom optycznym. Fortepiany Disklavier Enspire zapisują grę na instrumencie z wykorzystaniem 8-bitowej rozdzielczości MIDI (1024 kroki). Serwonapęd DSP na końcach klawiszy wprawia cały mechanizm w ruch: młotki uderzają w struny i tworzą dźwięk dokładnie taki jak prawdziwy wykonawca.

dc1xenstpe

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj