YAMAHA MUSICCAST CHORUS

YAMAHA MUSICCAST CHORUS
Zestaw multiroom dla początkujących.

Pakiet MusicCast Chorus składa się z soundbaru MusicCast YAS-306, bezprzewodowych głośników strumieniujących MusicCast WX-010 i systemu mikro MusicCast ISX-18D z wbudowanym tunerem DAB. Wszystkie komponenty mogą być obsługiwane za pomocą bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast dla smartfonów i tabletów.

MusicCast jest unikatową koncepcją multiroom Yamahy, która umożliwia harmonijną współpracę 35 komponentów: soundbarów, miniwież, urządzeń stereo, amplitunerów kina domowego i głośników bezprzewodowych. Pozwala on nie tylko strumieniować muzykę ze smartfonów czy tabletów, ale także przesyłać dźwięk między poszczególnymi komponentami z technologią Musiccast – np. dźwięk telewizyjnej transmisji meczu piłkarskiego za pośrednictwem soundbaru można wysłać do innego pomieszczenia. Można również udostępniać muzykę z serwisów muzycznych, takich jak Spotify, czy też z biblioteki muzycznej na komputerze PC lub Mac.

Yamaha MusicCast YAS-306 jest eleganckim, kompaktowym i mocnym soundbarem. W ramach systemu Air Surround Xtreme urządzenie wykorzystuje złożone algorytmy, aby dostarczyć autentyczny, kinowy dźwięk przestrzenny 7.1 Z panelem zintegrowane są dwa subwoofery.

Niewielkie rozmiary głośnika Yamaha MusicCast WX-010 kryją w sobie spore możliwości brzmieniowe tego 2-drożnego systemu zamkniętego z dwoma dodatkowymi radiatorami pasywnymi. Umożliwia to odtworzenie basu, który, biorąc pod uwagę wielkość głośnika, zaskakuje jakością. Model ten został opracowany z myślą o samodzielnym wykorzystaniu, ale można także połączyć bezprzewodowo dwa egzemplarze MusicCast WX-010, aby stworzyć system stereo.

Seria Yamaha Restio łączy unikatowe wzornictwo, kompaktowe rozmiary i najnowsze technologie. 2-drożne urządzeni z bass-reflex jest niezwykle łatwe w montażu, można ustawić je pod kątem na stoliku lub zawiesić na ścianie.

Zdalne sterowanie wszystkimi elementami MusicCast zapewnia bezpłatna polskojęzyczna aplikacja Yamaha MusicCast na smartfony i tablety z iOS lub Androidem.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj