YAMAHA MUSICCAST WX-010 & ISX18D

YAMAHA MUSICCAST WX-010 & ISX18D
Dwie kompaktowe konstrukcje nagłaśniające w kategorii multi-room

Dzięki zintegrowaniu popularnych technologii bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi, Apple AirPlay i Bluetooth, oba modele można z łatwością połączyć z domową siecią, a także ze smartfonem i tabletem – bez potrzeby stosowania przewodów. Stylowe wzornictwo Restio MusicCast ISX-18D, urządzenia z wbudowanym zegarem z funkcją alarmu i tunerem DAB, idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których kontrolowanie czasu jest równie ważne, co korzystanie z rozrywki, np. w sypialni lub w kuchni. We wszystkich innych pokojach i przestrzeniach w domu, które chcemy wzbogacić o dźwięk multi-room, doskonałym rozwiązaniem jest ultrakompaktowy MusicCast WX-010. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, model ten zapewnia niezwykle mocny dźwięk, a po połączeniu z drugim egzemplarzem MusicCast WX-010 tworzy bezprzewodowy system stereo.

MusicCast jest unikatową koncepcją multi-room Yamahy, która umożliwia harmonijną współpracę ponad 35 komponentów, wliczając soundbary, systemy kompaktowe, urządzenia stereo i amplitunery kina domowego. Yamaha uprościła integrację multi-room – klienci nie muszą kupować żadnych specjalnych konstrukcji. Dlatego też system można rozszerzać w dowolnym czasie, w zależności od potrzeb. Jednocześnie, szeroka gama dostępnych produktów, od prostego soundbara do wielokanałowego amplitunera klasy high-end, gwarantuje, że każdy pokój można wzbogacić o idealnie dopasowany system muzyczny. Ale najlepsze jest to, że MusicCast nie ogranicza się do przesyłania sygnału ze smartfonów – w sieci można udostępnić dźwięk z dowolnego urządzenia: telewizyjną transmisję meczu piłkarskiego za pośrednictwem soundbara, serwisy muzyczne, takie jak Spotify, czy też bibliotekę muzyczną na komputerze PC lub Mac – wszystkie źródła dostępne są w całym domu.

Swoje niewielkie rozmiary Yamaha MusicCast WX-010 rekompensuje możliwościami brzmieniowymi: to efekt pracy 2-drożnego systemu zamkniętego z dwoma dodatkowymi radiatorami pasywnymi. Umożliwia to odtworzenie basu, który, biorąc pod uwagę wielkość głośnika, jest po prostu niesamowity. Całość gwarantuje mocny dźwięk, tworzący scenę dla twojej ulubionej muzyki. Dlatego też MusicCast WX-010 jest idealnym rozwiązaniem do dowolnego pomieszczenia i przestrzeni w domu, które chcemy zintegrować z systemem multi-room za pomocą niemal niewidzialnego głośnika. Model ten został opracowany z myślą o samodzielnym wykorzystaniu, ale można także połączyć bezprzewodowo dwa egzemplarze MusicCast WX-010, aby stworzyć system stereo. Urządzenie oferowane jest w kolorze białym i czarnym, dzięki czemu dyskretnie wtapia się w otoczenie. Zintegrowany uchwyt ścienny pozwala zainstalować MusicCast WX-010 w niemal dowolnym miejscu.

Seria Yamaha Restio łączy unikatowe wzornictwo ze stylowym doświadczeniem muzycznym. Z systemem mikro MusicCast ISX-18D Yamaha wprowadza niezwykle kompaktową wersję, która pokazuje swoją siłę w szczególności w kuchni i w sypialni. Model wykorzystuje wbudowany zegar z budzikiem oraz tuner DAB. Elegancka, aluminiowa obudowa, dostępna w białym i czarnym kolorze, prezentuje się doskonale w dowolnym miejscu. Urządzenie jest niezwykle łatwe w montażu, można ustawić jest pod kątem lub zawiesić na ścianie. Dzięki zintegrowanemu 2-drożnemu systemowi z bas refleks, ulubione stacje radiowe lub muzyka multi-room zostanie odtworzona z oczekiwaną mocą i czystością dźwięku.

Dzięki systemowi Yamaha MusicCast, muzyka może pochodzić z różnych źródeł – serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Juke lub Napster, telewizora ustawionego w salonie lub z twojej biblioteki muzycznej zgromadzonej na komputerze PC lub Mac – komponenty MusicCast zapewniają dostęp do całego świata cyfrowej muzyki. W dodatku do swoich funkcji multi-room, MusicCast WX-010 i Restio MusicCast ISX-18 mogą także przesyłać muzykę bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu – za pomocą Bluetooth i Apple AirPlay. MusicCast łączy się z domową siecią poprzez Wi-Fi.

Zdalne sterowanie dla wszystkich komponentów MusicCast zawsze zamknięte jest w twojej dłoni: muzykę można przesyłać, a same urządzenia obsługiwać w prosty sposób, korzystając z bezpłatnej aplikacji Yamaha MusicCast dostępnej na smartfony i tablety z iOS lub Androidem. Wszystkie urządzenia i źródła audio przedstawione są w aplikacji w przejrzysty sposób, co ułatwia słuchanie swojej ulubionej muzyki w wybranych przez siebie pomieszczeniach. Ponadto aplikacja umożliwia sterowanie indywidualnymi funkcjami każdego z urządzeń. Na przykład wystarczy kilka kliknięć, aby zaprogramować budzik wbudowany w Restio MusicCast ISX-18D.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj