YAMAHA MUSICCAST YAS-306 & YSP-2700

YAMAHA MUSICCAST YAS-306 & YSP-2700
Panele akustyczne zdolne do generowania efektów dźwiękowych 7.1

MusicCast YAS-306 i cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 to dwa nowe soundbary firmy Yamaha, które zapewniają dźwięk 7.1 z jednej smukłej obudowy.

MusicCast YAS-306 korzysta z technologii Air Surround Xtreme, która tworzy dźwięk przestrzenny przy użyciu złożonych algorytmów, natomiast cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 wykorzystuje do generowania efektów surround kierunkowe odbicia wiązek dźwięku w pomieszczeniu.

Oba soundbary kompatybilne są z Yamaha MusicCast, rozbudowanym systemem multi-room zapewniającym możliwość nagłośnienia całego domu i sterowania wszystkimi urządzeniami za pomocą jednej aplikacji. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, eleganckiemu wzornictwu i prostej konfiguracji, MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700 mogą zintegrować się z dowolnym pomieszczeniem.

Yamaha wyposażyła MusicCast YAS-306 w pięć różnych programów dźwiękowych, co pozwala perfekcyjnie dopasować brzmienie do różnych źródeł – niezależnie od tego, czy jest to muzyka, filmy, programy telewizyjne, relacje sportowe lub gry wideo.

16 głośników MusicCast YSP-2700wiązek generuje skoncentrowany dźwięk, który po odbiciu się od płaskich powierzchni w pomieszczeniu dociera do miejsca odsłuchu z prawej i z lewej strony oraz od tyłu tworząc wirtualną przestrzeń 7.1. To unikalna technologia YSP. Konfiguracja jest niezwykle prosta: technologia Yamaha IntelliBeam wykorzystuje bardzo czuły mikrofon do automatycznej kalibracji nagłośnienia w odniesieniu do akustyki pomieszczenia. W zestawie bezprzewodowy subwoofer.

MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w trzy wejścia HDMI, umożliwiające podłączenie źródeł takich jak odtwarzacze Blu-ray i CD oraz konsole do gier. Wyjście HDMI przesyła następnie sygnał wideo do telewizora. Aby zagwarantować, że obraz jest równie doskonały jak dźwięk przestrzenny, cyfrowy projektor dźwięku obsługuje standardy 4K Ultra HD i HDCP 2.2. Cinema DSP udoskonala brzmienie, oferując 10 różnych programów opracowanych pod kątem odtwarzania zróżnicowanych materiałów audio, m.in. filmów, muzyki i innych źródeł. Dekodowanie HD Audio zapewnia optymalną jakość dźwięku z odtwarzaczy Blu-ray i innych cyfrowych źródeł. Układ Compressed Music Enahncer poprawia brzmienie kompresowanych plików.
System multi-room MusicCast wnosi muzykę do całego domu

Modele MusicCast YAS-306 i MusicCast YSP-2700 kompatybilne są z wielostrefową technologią Yamaha MusicCast.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj