YURBUDS ADVENTURE

YURBUDS ADVENTURE
Seria Adventure to najwyższa seria słuchawek Yurbuds produkowanych pod egidą JBL

Obejmuje modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro. Zastosowana technologia twist lock gwarantuje niewypadanie słuchawek z uszu, a materiały najwyższej jakości pozwalają na komfort użytkowania przez wiele godzin.

Słuchawki serii Adventure zaprojektowano do aktywnego stosowania przez sportowców trenujących na wolnym powietrzu. Wszystkie modele tej serii są w pełni wodoodporne i wyposażone w technologię QuikClik, czyli magnesy ułatwiające transport oraz proste łączenie na szyi lub wokół części ubrania. Przetworniki, które umieszczono w słuchawkach, mają 15 mm średnicy i są dynamiczne, a ich pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz.

Kolorystyka tej serii również jest charakterystyczna. Połączenie intensywnego pomarańczowego z szarym daje efekt przyciągający wzrok i przykuwający uwagę. Każdy model wyposażony jest dodatkowo w dwa rozmiary nakładek.

Słuchawki sportowe Yurbuds to pomysł Setha Burgetta i Richarda Danielsa – aktywnych sportowców, którzy dość mieli słuchawek wypadających z uszu i źle dopasowanych. Szybko dołączyli do nich kolejni wyczynowcy i ta grupa postawiła sobie za cel wyjść naprzeciw potrzebom ludzi, którzy w czasie treningów lubią słuchać muzyki. Stworzyli słuchawki idealnie dopasowane do ucha bez względu na to jak nietypowe ćwiczenia i wyzwania stawia się swojemu ciału. W tym celu podjęli współpracę z firmami specjalizującymi się w projektowaniu najbardziej ergonomicznych kształtów, tj. myszka do komputera dla Microsoft czy szczoteczka do zębów dla Oral B. Tak powstały słuchawki z gwarancją niewypadania i komfortu użytkowania. Dzisiaj z dumą podkreślają, że w odróżnieniu od innych firm posiadających w swojej ofercie słuchawki, nie sprzedają jedynie gadżetu z dziedziny elektroniki, ale prawdziwy sprzęt sportowy!

Tak naprawdę dla osób intensywnie trenujących doskonała jakość dźwięku czy marka jest dopiero na trzecim miejscu jeśli chodzi o cechy najlepszych słuchawek sportowych. Najważniejsze by dobrze i wygodnie trzymały się w uchu. Wygoda to w zasadzie esencja każdej części ekwipunku sportowego – zaczynając od wygodnych i dobrze dopasowanych butów czy stroju, a na słuchawkach sportowych kończąc. W hierarchii potrzeb sportowców numerem jeden jest niewypadanie słuchawek z uszu, numerem dwa wygoda ich użytkowania przez wiele godzin, a numerem trzy dobre brzmienie i prosty styl. To wszystko łączą w sobie słuchawki Yurbuds. Ponadto modele Inspire 400 oraz Focus 400 posiadają atest Ironman, czyli sprawdzają się w użytkowaniu bez przerwy przez 140,6 mil sportu wyczynowego, a na ich przewodzie umieszczono logo IM.

Pojawienie się marki Yurbuds powered by JBL na polskim rynku jest świetną informacją dla sportowców w naszym kraju. Marka wpisuje się też w najpopularniejsze obecnie trendy konsumenckie proponując dobrą elektronikę oraz działając na rzecz zdrowego trybu życia i uprawiania sportów.

Ceny:

Venture Duro: 239 zł

Venture Talk: 310 zł

Venture Pro: 399 zł

Explore Talk: 319 zł

Explore Pro: 399 zł
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj