SONO PERFECT CZERWIEC 2010

SONO PERFECT CZERWIEC 2010
Albert Einstein pierwszy porządny sprzęt hi-fi otrzymał od swoich przyjaciół na 70. urodziny. Redakcja AUDIOLIFESTYLE jest święcie przekonana, że gdyby sławny fizyk miał taką możliwość, sięgałby po płyty rekomendowane przez nas z całkowitym przekonaniem, iż nie zmarnuje czasu, odsłuchując ich na swoim zestawie. Poniżej - 5 najlepszych produkcji, z którymi redaktorzy AUDIOLIFESTYLE zetknęli się w ostatnim czasie. 

Koncerty wenezuelskiego dyrygenta coraz częściej budzą wątpliwości krytyków muzycznych, którzy otwarcie zarzucają mu efekciarstwo, ale wystarczy posłuchać tej płyty, by się zorientować, iż istnieje repertuar wręcz stworzony dla takich pajaców jak Gustavo. Płyta tym lepsza, że koncertowa. 

Pierwsze komercyjne nagranie tej opery. I od razu udane! Gdyby jeszcze Domingo był w formie 100-procentowej, a nie 80-procentowej…

Bruckner odarty z dewocji i świętoszkowatości! Estoński dyrygent wydobywa z niego grzeszne myśli i nieprzystojne cytaty. Rewelacja!

Jedyną wadą Japończyka jest to, że… trzyma od lat wysoki poziom. Technicznie bez zarzutu, przydałoby się jednak ciut więcej emocji. Przypomina klasową prymuskę – dziewczyna mądra, ale na pizzę zapraszasz inne…

Kategorie: PŁYTY

Skomentuj