FOCAL x NAIM

FOCAL x NAIM
Focal i Naim prezentują system hi-fi o wyjątkowych parametrach i wykończeniu: nowy głośnik Aria  K2 926 i odtwarzacz all-in-one Uniti Star w wykończeniu Ash Grey.  

Focal i Naim prezentują system hi-fi o wyjątkowych parametrach i wykończeniu: nowy głośnik Aria  K2 926 i odtwarzacz all-in-one Uniti Star w wykończeniu Ash Grey.

Te dwie marki, zjednoczone od 10 lat pod szyldem Vervent Audio Group, uosabiają to, co najlepsze  we francuskim audio i angielskiej elektronice. Dzięki unikalnej wiedzy fachowej tworzą znakomite,  wszechstronne systemy do odsłuchu domowego.

Oferowany kompletny system składa się z następujących komponentów:

  • Aria K2 926 & Uniti Star Ash Grey  
  • para kabli NAC A5 (4m) 
  • 3-miesięczna darmowa subskrypcja Tidal i Qobuz

ARIA K2 926 i UNITI STAR  

Wyprodukowana we Francji, nowa kolumna głośnikowa Aria K2 926 jest wyposażony w kultową membranę K2 Power firmy Focal. Zbudowana z włókna aramidowego zapewnia dynamiczny dźwięk i wysoką moc,  a także nadaje głośnikowi wiele charakteru.  Niezależnie od tego, jaki gatunek muzyki lubisz odtwarzać, wrażenia słuchowe mówią same za siebie. 

Wyprodukowany w Anglii odtwarzacz Uniti Star typu  all-in-one w pełni wykorzystuje możliwości głośników  i pozwala w prosty i inteligentny sposób zarządzać  muzyką z różnych źródeł – platform streamingowych,  odtwarzacza CD, telewizora, gramofonu itp. Przesyłaj  muzykę w wysokiej rozdzielczości, słuchaj płyt CD i  ulubionych stacji radiowych, korzystaj z licznych serwisów streamingowych, popraw jakość dźwięku w  telewizorze, a wszystko to z głębokim, wciągającym  dźwiękiem. 

ASH GREY: ZACHWYCAJĄCE  WYKOŃCZENIE 

System ten jest dostępny w wykończeniu Ash Grey,  które pochodzi z linii Utopia, klejnotu w koronie  Focala. Po raz pierwszy prezentowany jest system  Aria K2 926 z harmonijnym odtwarzaczem all-in-one  firmy Naim, co czyni tę ofertę wyjątkową i  ekskluzywną. Focal i Naim łączą swoje doświadczenie w projektowaniu wszechstronnych, harmonijnych systemów – pod względem wydajności i estetyki – aby  poprawić wrażenia słuchowe i stworzyć rozwiązania, które są unikalne na rynku. 

Kategorie: AUDIO-VIDEO

Skomentuj