ZABAWKI DOKTORA HOUSE’A

ZABAWKI DOKTORA HOUSE’A
Najwyższy czas wymienić kolumny? "Droga redakcjo! - pisze do nas pan Robert Kunze z Wałbrzycha - Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście pomogli mi ustalić, czy serialowy doktor House jest audiofilem. W zamian za wsparcie oferuję połowę sumy, o którą założyłem się z przyjacielem, całkowicie kwestionującym audiofilskie inklinacje bohatera mojej ulubionej telenoweli" Pana przyjaciel nie ma racji i będzie go to drogo kosztowało! Szkoda, że pan się nie założył z nim o wyższą sumę, ale to, co wygramy i tak w zupełności nas satysfakcjonuje. Co prawda marzyliśmy o pełnym turnusie wypoczynkowym na Lanzarote, ale tydzień w Rumunii nad Morzem Czarnym to też jest coś, zwłaszcza po długiej i wyczerpującej zimie.

Do rzeczy. Dr House bez wątpienia jest audiofilem, o czym świadczy dobitnie jakość i klasa sprzętu hi-fi, który go otacza. Na zaprezentowanych zdjęciach, będących kadrami z serialu realizowanego na zlecenie telewizji Fox, widoczne są kolumny Duevel Bella Luna Diamante. Żaden człowiek, zwłaszcza inteligentny lekarz, nie wyda prawie 12 tys. dolarów na niemiecki hi-end, jeśli nie jest zdeklarowanym miłośnikiem dobrego brzmienia.

Ale to nie wszystko – uważne oko dostrzeże w szpitalnym biurze cynicznego medyka gramofon marki Sota, najlepszy dowód na audiofilskie zapędy House’a. Niektórzy twierdzą, że widzieli tam również kolumny marki Piega, ale tego niestety nie możemy potwierdzić. Sądzimy jednak, że przytoczone świadectwa audiofilskiej pasji sarkastycznego diagnosty wystarczą panu, panie Robercie, rozstrzygnąć zakład na swoją i naszą korzyść.
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj